yhteystiedot:

KALENTERI:

16.08.2018 kello: 18:00
Ratajuoksut
23.08.2018 kello: 18:00
Kolmiottelu
02.12.2018 kello: 12:00
Ensilumen leiri





Paloheinän kahvio
Ilmatieteen laitos

KÔŅĹvijÔŅĹlaskuri

 

Johtokunta ja yhteystiedot 2018 - 2019  

Visa Palonen                                                                
Puheenjohtaja
Kangastie 6, 00630 Helsinki
p. 0500 439 657, visapalonen@gmail.com

 

Eija Weck
Varapuheenjohtaja
p. 050 3595341, eija.weck@kirjavalitys.fi

 

Mikko Matilainen
Valmennusvastaava
Raiviontie 8 as 12, 00670 Helsinki
p. 040 594 0004, mmatilainen@gmail.com

 

Timo Hämäläinen
Tiedotus ja markkinointi
timopetrihamalainen@gmail.com

 

Jari Nieminen                                                                
Jäsen, kilpailutoimikunta
Kytöniityntie 40 D, 00670 Helsinki
p. 040 700 9234, jari.nieminen@kotiportti.fi

 

Pekka Palosuo                       
Jäsen, kilpailutoiminta
Heinämiehentie 16, 00660 Helsinki
p. 050 560 6695, pekka.palosuo@iki.fi

 

Kotisivut: www.pakilanveto.fi

 

 

Seuran osoite:

Kangastie 6, 00630 Helsinki

 

Pankit:

Nordea FI55 2212 1800 0113 95

Helsingin OP FI56 5722 8610 0008 37

 

Jäsenmaksut:

Yksilöjäsenmaksu 50 euroa/vuosi

Perhejäsenmaksu 120 euroa/vuosi

Kannatusjäsenmaksu 100 eur/vuosi

 

Hiihdon yhdyshenkilö (kilpailuihin ilmoittautumiset):

Jari Nieminen, 040 700 9234, jari.nieminen@kotiportti.fi

Soudun ja melonnan yhdyshenkilö:

Esa Eskelinen p. 050 5494900 esa.eskelinen@apexvet.fi

Yleisurheilun yhdyshenkilö:

Jari Nieminen p. 040 700 9234, jari.nieminen@kotiportti.fi

 

 

 

Jani Rutanen 
Webmaster
jani.rutanen@suomi24.fi