Yhteystiedot:

KALENTERI:

04.12.2017 kello: 08:00
Ensilumen leiri
Ensilumen leiri 4.-8.12. Levillä.
18.03.2018 kello: 10:00
Haltiavuoren hiihdot
Vapaa

 






 



Paloheinän kahvio
Ilmatieteen laitos

KÔŅĹvijÔŅĹlaskuri

 

Johtokunta ja yhteystiedot 2017 - 2018  

 

   

Jari Nieminen                                                                
Puheenjohtaja
Kytöniityntie 40 D, 00670 Helsinki
p. 040 700 9234, jari.nieminen@kotiportti.fi

Seuran osoite:

Kytöniityntie 40 D, 00670 Helsinki

 

Pekka Palosuo                       
Varapuheenjohtaja, kilpailutoiminta, lisenssit, Ski Passit
Heinämiehentie 16, 00660 Helsinki
p. 050 560 6695, pekka.palosuo@iki.fi

Pankit:

Nordea FI55 2212 1800 0113 95

Helsingin OP FI56 5722 8610 0008 37

Arja Vaahto
Talous, jäsenrekisteri
Oppipojantie 4 A, 00640 Helsinki
p. 040 720 8020, arja.vaahto@sahkotuonti.fi 

Jäsenmaksut:

Yksilöjäsenmaksu 50 euroa/vuosi

Perhejäsenmaksu 120 euroa/vuosi

Kannatusjäsenmaksu 100 eur/vuosi

Visa Palonen
Jäsen
visapalonen@gmail.com

Kilpailutoimikunta:

Pj. Pekka Palosuo, p. 724 2242, 050 560 6695, pekka.palosuo@iki.fi

 

Mikko Matilainen
Jäsen
Raiviontie 8 as 12, 00670 Helsinki
p. 040 594 0004, mmatilainen@gmail.com

Hiihdon yhdyshenkilö (kilpailuihin ilmoittautumiset):

Pekka Palosuo, 050 560 6695, pekka.palosuo@iki.fi

Eija Weck
Jäsen
p. 050 3595341, eija.weck@kirjavalitys.fi

Soudun ja melonnan yhdyshenkilö:

Esa Eskelinen p. 050 5494900 esa.eskelinen@apexvet.fi

Timo Hämäläinen
Tiedotus ja markkinointi
timopetrihamalainen@gmail.com

Yleisurheilun yhdyshenkilö:

Jari Nieminen p. 040 700 9234, jari.nieminen@kotiportti.fi

   

Kotisivut: www.pakilanveto.fi

 

Jani Rutanen 
Webmaster
jani.rutanen@suomi24.fi