Kilpailuinfo ja mm. tieto käytettävistä radoista annetaan näillä sivuilla perjantai-iltana



Romuhiihdot 7.4.2018                           L Ä H T Ö L I S T A
Pakilan Veto                                   -------------------

   Lähtö  Sarja     Matka     Nro   Nimi                    Seura

10.00.30                         1
10.01.00  M06       0.3 km       2  Olli Jantunen           Espoon Hiihtoseura
10.01.30  N06       0.3 km       3  Loviisa Haverinen       Pakilan Veto
10.02.00  N06       0.3 km       4  Maija Luoto             Mäntsälän Urheilijat
10.02.30  N06       0.3 km       5  Alisa Taponen           Pakilan Veto
10.03.00  N06       0.3 km       6  Katariina Helanen       Pakilan Veto
10.03.30  N06       0.3 km       7  Saana Korpela           Pakilan Veto
10.04.00                         8
10.04.30  M08       1 km         9  Eemeli Taponen          Pakilan Veto
10.05.00  M08       1 km        10  Urho Haverinen          Pakilan Veto
10.05.30  M08       1 km        11  Sakari Haikola          Pakilan Veto
10.06.00  M08       1 km        12  Juuso Korpela           Pakilan Veto
10.06.30  M08       1 km        13  Veikko Miettinen        Pakilan Veto
10.07.00  M08       1 km        14  Topias Eskelinen        Pakilan Veto
10.07.30  M08       1 km        15  Arvid Ikäheimo          Pakilan Veto
10.08.00  N08       1 km        16  Erika Helanen           Pakilan Veto
10.08.30  N08       1 km        17  Olivia Rantakömi        Lahden Hiihtoseura
10.09.00  N08       1 km        18  Saara Haara             Pakilan Veto
10.09.30  N08       1 km        19  Saara Torro             Vantaan Hiihtoseura
10.10.00  N08       1 km        20  Anu Weck                Pakilan Veto
10.10.30                        21
10.11.00  M10       2 km        22  Hugo Hindsberg          Vantaan Hiihtoseura
10.11.30  M10       2 km        23  Kevin Hildén            IF Sibbo-Vargarna
10.12.00  M10       2 km        24  Algot Ikäheimo          Pakilan Veto
10.12.30  M10       2 km        25  Onni Vuorinen           Perniön Urheilijat
10.13.00  M10       2 km        26  Oula Kuusiluoma         Parkanon Urheilijat
10.13.30  M10       2 km        27  Olavi Luoto             Mäntsälän Urheilijat
10.14.00  M10       2 km        28  Albin Fransman          IF Sibbo-Vargarna
10.14.30  M10       2 km        29  Kasper Salmi            Espoon Hiihtoseura
10.15.00  M10       2 km        30  Eero Haikola            Pakilan Veto
10.15.30  N10       2 km        31  Anni Jantunen           Espoon Hiihtoseura
10.16.00  N10       2 km        32  Anni Eronen             Vantaan Hiihtoseura
10.16.30  N10       2 km        33  Elli Pyykönen           Pakilan Veto
10.17.00  N10       2 km        34  Usva Torro              Vantaan Hiihtoseura
10.17.30  N10       2 km        35  Inka Kuusiluoma         Parkanon Urheilijat
10.18.00  N10       2 km        36  Stella Seppälä          Mäntsälän Urheilijat
10.18.30  N10       2 km        37  Oona Muhonen            Pakilan Veto
10.19.00  N10       2 km        38  Meri-Tuuli Hane         Espoon Hiihtoseura
10.19.30  N10       2 km        39  Venla Länsiluoto        Pakilan Veto
10.20.00  N10       2 km        40  Ursula Saarinen         Espoon Hiihtoseura
10.20.30  N10       2 km        41  Viivi Manninen          Ylöjärven Ryhti
10.21.00  N10       2 km        42  Laura Pekkarinen        Pakilan Veto
10.21.30  N10       2 km        43  Veera Hurme             Pakilan Veto
10.22.00                        44
10.22.30  M14       3 km        45  Eevert Haikola          Pakilan Veto
10.23.00  M14       3 km        46  Robin Hildén            IF Sibbo-Vargarna
10.23.30  M14       3 km        47  Eino Haara              Pakilan Veto
10.24.00  M14       3 km        48  Leevi Tarjanne          Espoon Hiihtoseura
10.24.30  M14       3 km        49  Robin Fransman          IF Sibbo-Vargarna
10.25.00  M14       3 km        50  Markus Valkealahti      Vantaan Hiihtoseura
10.25.30  M14       3 km        51  Elliot Fjeldkåsa        Espoon Hiihtoseura
10.26.00  M14       3 km        52  Nuutti Jääskeläinen     Pakilan Veto
10.26.30  M14       3 km        53  Julius Aho              Espoon Hiihtoseura
10.27.00  M14       3 km        54  Juho Länsiluoto         Pakilan Veto
10.27.30  M14       3 km        55  Sakari Saarinen         Espoon Hiihtoseura
10.28.00  N14       3 km        56  Krista Manninen         Ylöjärven Ryhti
10.28.30  N14       3 km        57  Aino Risku              Keravan Urheilijat
10.29.00  N14       3 km        58  Ella Marjomaa           Mäntsälän Urheilijat
10.29.30  N14       3 km        59  Birgit Tuomola          Ylöjärven Ryhti
10.30.00  N14       3 km        60  Veera Aunila            Pakilan Veto
10.30.30  N14       3 km        61  Siiri Pekkala           Vantaan Hiihtoseura
10.31.00  M12       3 km        62  Väinö Haara             Pakilan Veto
10.31.30  M12       3 km        63  Aapo Väliharju          Espoon Hiihtoseura
10.32.00  M12       3 km        64  Konsta Manninen         Ylöjärven Ryhti
10.32.30  M12       3 km        65  Väinö Länsiluoto        Pakilan Veto
10.33.00  M12       3 km        66  Nuutti Toivonen         Vantaan Hiihtoseura
10.33.30  M12       3 km        67  Niilo Aivelo            Keravan Urheilijat
10.34.00  N12       3 km        68  Ilona Rantakömi         Lahden Hiihtoseura
10.34.30  N12       3 km        69  Nella Daavitsainen      Keravan Urheilijat
10.35.00  N12       3 km        70  Ellen Jordas            Borgå Akilles
10.35.30                        71
10.36.00  M16       5 km        72  Tommi Weck              Pakilan Veto
10.36.30  M16       5 km        73  Niklas Raappana         IF Sibbo-Vargarna
10.37.00  M16       5 km        74  Eemeli Eronen           Vantaan Hiihtoseura
10.37.30  N16       5 km        75  Taru Vuorinen           Espoon Hiihtoseura
10.38.00  N16       5 km        76  Pihla Hakuni            Vantaan Hiihtoseura
10.38.30  N16       5 km        77  Noora Daavitsainen      Keravan Urheilijat
10.39.00  N16       5 km        78  Vellamo Viitanen        Pakilan Veto
10.39.30  N16       5 km        79  Laura Kankkunen         Keravan Urheilijat
10.40.00                        80
10.40.30  M18       5 km        81  Ilmari Saarinen         Espoon Hiihtoseura
10.41.00  M18       5 km        82  Samu Hanska             HämeenlHS
10.41.30  MYL       5 km        83  Aleksi Sillanpää        Rajamäen Kehitys
10.42.00  M35       5 km        84  Matti Sipilä            IF Sibbo-Vargarna
10.42.30  M35       5 km        85  Toni Hyyryläinen        Pakilan Veto
10.43.00  M45       5 km        86  Ralf Wadenström         IF Sibbo-Vargarna
10.43.30  N18       5 km        87  Nina Hernesaho          Tampereen Pyrintö
10.44.00  N20       5 km        88  Sanni Heikkinen         Pakilan Veto
10.44.30  NYL       5 km        89  Krista Leskinen         Pakilan Veto
10.45.00  N35       5 km        90  Natalia Saari           Vantaan Hiihtoseura
10.45.30  N35       5 km        91  Eija Weck               Pakilan Veto

         * * * Suihketta ladulle ja pilkettä silmään * * *