Haltiavuoren hiihdot 18.3.2018                 L Ä H T Ö L I S T A
Pakilan Veto                                   -------------------

   Lähtö  Sarja     Matka     Nro   Nimi                    Seura

11.00.30                         1
11.01.00  M08       1 km         2  Sakari Haikola          Pakilan Veto
11.01.30  M08       1 km         3  Luukas Koivisto         Keravan Urheilijat
11.02.00  M08       1 km         4  Alfons Maessen          Pakilan Veto
11.02.30  M08       1 km         5  Eemeli Taponen          Pakilan Veto
11.03.00                         6
11.03.30  N08       1 km         7  Anu Weck                Pakilan Veto
11.04.00  N08       1 km         8  Erika Helanen           Pakilan Veto
11.04.30                         9
11.05.00                        10
11.05.30  M10       2 km        11  Alex Skutnabb           Espoon Hiihtoseura
11.06.00  M10       2 km        12  Elis Köpsi              Rajamäen Kehitys
11.06.30  M10       2 km        13  Aatos Hämäläinen        Pakilan Veto
11.07.00  M10       2 km        14  Kasper Salmi            Espoon Hiihtoseura
11.07.30  M10       2 km        15  Olavi Luoto             Mäntsälän Urheilijat
11.08.00  M10       2 km        16  Joona Soininen          Espoon Hiihtoseura
11.08.30  M10       2 km        17  Kevin Hildén            IF Sibbo-Vargarna
11.09.00  M10       2 km        18  Eero Haikola            Pakilan Veto
11.09.30  M10       2 km        19  Antti Kirves            Keravan Urheilijat
11.10.00  M10       2 km        20  Svante Strömberg        Espoon Hiihtoseura
11.10.30                        21
11.11.00                        22
11.11.30  N10       2 km        23  Stella Seppälä          Mäntsälän Urheilijat
11.12.00  N10       2 km        24  Venla Länsiluoto        Pakilan Veto
11.12.30  N10       2 km        25  Siru Virtanen           IF Sibbo-Vargarna
11.13.00  N10       2 km        26  Anni Jantunen           Espoon Hiihtoseura
11.13.30  N10       2 km        27  Laura Pekkarinen        Pakilan Veto
11.14.00  N10       2 km        28  Sabina Luts             Borgå Akilles
11.14.30  N10       2 km        29  Roosa Aivelo            Keravan Urheilijat
11.15.00  N10       2 km        30  Lydia Salonen           Vantaan Hiihtoseura
11.15.30  N10       2 km        31  Meri-Tuuli Hane         Espoon Hiihtoseura
11.16.00  N10       2 km        32  Angelina Kuusijärvi     Ingå IF
11.16.30  N10       2 km        33  Charlotte Knape         Espoon Hiihtoseura
11.17.00  N10       2 km        34  Moona Mäkelä            Sotkamon Jymy
11.17.30                        35
11.18.00                        36
11.18.30  N14       3 km        37  Ella Marjomaa           Mäntsälän Urheilijat
11.19.00  N14       3 km        38  Senni Ruuskanen         Keravan Urheilijat
11.19.30  N14       3 km        39  Annu Virtanen           Espoon Hiihtoseura
11.20.00  N14       3 km        40  Phoebe Kuusijärvi       Ingå IF
11.20.30  N14       3 km        41  Ella Sytelä             Vantaan Hiihtoseura
11.21.00  N14       3 km        42  Iida Piiroinen          Espoon Hiihtoseura
11.21.30  N14       3 km        43  Tuuli Hjelt             Mäntsälän Urheilijat
11.22.00  N14       3 km        44  Ea Vuori                Keravan Urheilijat
11.22.30  N14       3 km        45  Emelie Hägglund         Borgå Akilles
11.23.00  N14       3 km        46  Noora Nummila           Espoon Hiihtoseura
11.23.30                        47
11.24.00                        48
11.24.30  M12       3 km        49  Ola Strömberg           Espoon Hiihtoseura
11.25.00  M12       3 km        50  Niilo Aivelo            Keravan Urheilijat
11.25.30  M12       3 km        51  Teemu Weck              Pakilan Veto
11.26.00  M12       3 km        52  Aapo Väliharju          Espoon Hiihtoseura
11.26.30  M12       3 km        53  Nuutti Toivonen         Vantaan Hiihtoseura
11.27.00  M12       3 km        54  Tom Lainet              Espoon Hiihtoseura
11.27.30  M12       3 km        55  Väinö Haara             Pakilan Veto
11.28.00  M12       3 km        56  Nathan Hakala           Espoon  Hiihtoseura 
11.28.30  M12       3 km        57  Atte Virtanen           IF Sibbo-Vargarna
11.29.00  M12       3 km        58  Eelis Sahlsten          Vantaan Hiihtoseura 
11.29.30  M12       3 km        59  Jouka Aaltonen          Espoon Hiihtoseura
11.30.00  M12       3 km        60  Väinö Länsiluoto        Pakilan Veto
11.30.30  M12       3 km        61  Justus Vihinen          Espoon Hiihtoseura
11.31.00  M12       3 km        62  Emil Köpsi              Rajamäen Kehitys
11.31.30  M12       3 km        63  Einar Vickholm          LapinjärvUrh
11.32.00  M12       3 km        64  Nikolai Saari           Espoon Hiihtoseura
11.32.30                        65
11.33.00                        66
11.33.30  N12       3 km        67  Salla Niemi             Hyvinkään Hiihtäjät
11.34.00  N12       3 km        68  Emmi Nieminen           Espoon Hiihtoseura
11.34.30  N12       3 km        69  Ronja Kronvall          Borgå Akilles
11.35.00  N12       3 km        70  Alina Virtanen          Espoon Hiihtoseura
11.35.30  N12       3 km        71  Ellen Jordas            Borgå Akilles
11.36.00  N12       3 km        72  Nella Daavitsainen      Keravan Urheilijat
11.36.30  N12       3 km        73  Gisela-Mei Hakkarainen  Espoon Hiihtoseura
11.37.00                        74
11.37.30                        75
11.38.00  M16       5 km        76  Niklas Raappana         IF Sibbo-Vargarna
11.38.30  M16       5 km        77  Otto Suhonen            Espoon Hiihtoseura
11.39.00  M16       5 km        78  Tuomas Ruuskanen        Keravan Urheilijat
11.39.30  M16       5 km        79  Ilari Laakso            Espoon Hiihtoseura
11.40.00  M16       5 km        80  Benjamin Saarela        Valkeakosken Haka
11.40.30  M16       5 km        81  Oskari Yli-Penttilä     Espoon Hiihtoseura
11.41.00  M16       5 km        82  Oskari Aumo             Valkeakosken Haka
11.41.30  M16       5 km        83  Ike Melnits             Espoon Hiihtoseura
11.42.00  M16       5 km        84  Tommi Weck              Pakilan Veto
11.42.30  M16       5 km        85  Kalle Kokkonen          HämeenlHS
11.43.00  M16       5 km        86  Miko Martikainen        Keravan Urheilijat
11.43.30                        87
11.44.00  M55       5 km        88  Reijo Niemi             Vantaan Hiihtoseura
11.44.30  M55       5 km        89  Jorma Arvola            Pirkkalan Hiihtäjät
11.45.00  M55       5 km        90  Jarmo Mäkelä            Anjalan Liitto
11.45.30  M55       5 km        91  Reijo Viholainen        Keimolan Kaiku
11.46.00                        92
11.46.30  M65       5 km        93  Risto Junnonen          Lahden Kaleva
11.47.00                        94
11.47.30  NYL       5 km        95  Maaret Pajunoja         IkaalUrh
11.48.00  NYL       5 km        96  Saara Nikander          Vihdin Viesti
11.48.30  NYL       5 km        97  Jessika Rolig           Enon Kisa-Pojat
11.49.00  NYL       5 km        98  Anna-Stina Hievanen     HämeenlHS
11.49.30                        99
11.50.00  N35       5 km       100  Sirkka Ehrnrooth        Espoon Hiihtoseura
11.50.30  N35       5 km       101  Natalia Saari           Vantaan Hiihtoseura
11.51.00                       102
11.51.30  N20       5 km       103  Riina Perkiö            Vantaan Hiihtoseura
11.52.00  N20       5 km       104  Rebecca Ehrnrooth       Espoon Hiihtoseura
11.52.30  N20       5 km       105  Emma Metzner            One Way Pro Team
11.53.00                       106
11.53.30  N18       5 km       107  Eerika Salomäki         Keravan Urheilijat
11.54.00  N18       5 km       108  Sofia Valasti           Borgå Akilles
11.54.30                       109
11.55.00                       110
11.55.30  N16       5 km       111  Vilma Sytelä            Vantaan Hiihtoseura
11.56.00  N16       5 km       112  Noora Daavitsainen      Keravan Urheilijat
11.56.30  N16       5 km       113  Taru Vuorinen           Espoon Hiihtoseura
11.57.00  N16       5 km       114  Maria Saari             Vantaan Hiihtoseura
11.57.30  N16       5 km       115  Nea Lindén              Lahden Hiihtoseura
11.58.00  N16       5 km       116  Saimi Lupala            Österby Sportklubb
11.58.30  N16       5 km       117  Pihla Hakuni            Vantaan Hiihtoseura
11.59.00  N16       5 km       118  Laura Kankkunen         Keravan Urheilijat
11.59.30  N16       5 km       119  Eeva Haasanen           Vantaan Hiihtoseura
12.00.00  N16       5 km       120  Pinja Aaltonen          Espoon Hiihtoseura
12.00.30  N16       5 km       121  Vellamo Viitanen        Pakilan Veto
12.01.00  N16       5 km       122  Hilda Salonen           Vantaan Hiihtoseura
12.01.30                       123
12.02.00                       124
12.02.30  M14       5 km       125  Joona Martikainen       Keravan Urheilijat
12.03.00  M14       5 km       126  Elliot Fjeldkåsa        Espoon Hiihtoseura
12.03.30  M14       5 km       127  Eevert Haikola          Pakilan Veto
12.04.00  M14       5 km       128  Anton Skutnabb          Espoon Hiihtoseura
12.04.30  M14       5 km       129  Juho Länsiluoto         Pakilan Veto
12.05.00  M14       5 km       130  Aukusti Arvola          Pirkkalan Hiihtäjät
12.05.30  M14       5 km       131  Robin Hildén            IF Sibbo-Vargarna
12.06.00  M14       5 km       132  Nuutti Jääskeläinen     Pakilan Veto
12.06.30  M14       5 km       133  Thomas Saarela          Valkeakosken Haka
12.07.00  M14       5 km       134  Eino Haara              Pakilan Veto
12.07.30  M14       5 km       135  Mikael Koivisto         Keravan Urheilijat
12.08.00                       136
12.08.30                       137
12.09.00  MYL       10 km      138  Johan Salmelin          Espoon Hiihtoseura
12.09.30  MYL       10 km      139  Otso Klemola            Vantaan Hiihtoseura
12.10.00  MYL       10 km      140  Ville Tähtinen          Skiteam 105
12.10.30  MYL       10 km      141  Jukka Palo              Vihdin Viesti
12.11.00  MYL       10 km      142  Vilho Moilanen          Pyhäjärven Pohti
12.11.30  MYL       10 km      143  Juha-Matti Mikkolainen  Valkeakosken Haka
12.12.00  MYL       10 km      144  Antti Honkimaa          Espoon Hiihtoseura
12.12.30  MYL       10 km      145  Aki Kauppinen           Lahden Hiihtoseura
12.13.00  MYL       10 km      146  Miska Tervala           HollUrh-46
12.13.30                       147
12.14.00  M20       10 km      148  Felix Nässi             Pakilan Veto
12.14.30  M20       10 km      149  Aarni Laakkonen         Pakilan Veto
12.15.00                       150
12.15.30  M18       10 km      151  Jukka Vähävihu          HämeenlHS
12.16.00  M18       10 km      152  Niilo Helkama           Perniön Urheilijat
12.16.30  M18       10 km      153  Lauri Vähävihu          HämeenlHS
12.17.00                       154
12.17.30  M35       10 km      155  Arvo Luts               Borgå Akilles
12.18.00  M35       10 km      156  Toni Hyyryläinen        Pakilan Veto
12.18.30  M35       10 km      157  Jani Köpsi              Rajamäen Kehitys
12.19.00                       158
12.19.30  M45       10 km      159  Ralf Wadenström         IF Sibbo-Vargarna
12.20.00  M45       10 km      160  Rauno Kokkonen          HämeenlHS
12.20.30  M45       10 km      161  Pasi Lounasaho          Vantaan Hiihtoseura