Helsingin ala-asteiden hiihdot 2014       L Ä H T Ö L U E T T E L O
Pakilan Veto                              -------------------------

Lähtöaika  Nro  Nimi                     Koulu

            Neljännen luokan pojat 1.8 km V
            ===============================

10:02:00     4  Markus Matilainen        Paloheinä
10:02:30     5  Joni Permsin             Meri-Rastila
10:03:00     6  Verner Havia             Paloheinä
10:03:30     7  Mohammed Adam            Meri-Rastila
10:04:00     8  Leo Hemminki             Paloheinä
10:04:30     9  Yusuf Sillah             Meri-Rastila
10:05:00    10  Heikki Katilainen        Paloheinä
10:05:30    11  Amir Pugoev              Meri-Rastila
10:06:00    12  Tuukka Suorajärvi        Pitäjänmäki
10:06:30    13  Lari Rantonen            Haaga
10:07:00    14  Saabir Ali               Meri-Rastila
10:07:30    15  Otto Lintula             Sakarinmäki
10:08:00    16  Altti Saastamoinen       Paloheinä
10:08:30    17  Vladislav Lasukov        Meri-Rastila
10:09:00    18  Otto Engman              Paloheinä
10:09:30    19  Abdisakuur Elmi Abdi     Meri-Rastila
10:10:00    20  Samu Virolainen          Puistolanraitti
10:10:30    21  Akseli Alipenttilä       Paloheinä
10:11:00    22  Antonio Marchesani       Haaga
10:11:30    23  Ranno Lamus              Pitäjänmäki
10:12:00    24  Urho Tapper              Arabianranta
10:12:30    25  Axel Hamidulla           Herttoniemi
10:13:00    26  Antti Koivunen           Pitäjänmäki
10:13:30    27  Nima Sabetghadam         Meri-Rastila
10:14:00    28  Roni Hänninen            Sakarinmäki
10:14:30    29  Lenni Väisänen           Haaga
10:15:00    30  Kauri Kasteenpohja       Paloheinä
10:15:30    31  Perttu Rautakallio       Meri-Rastila
10:16:00    32  Erik Väänänen            Sakarinmäki
10:16:30    33  Omprakash Manninen       Tehtaankatu
10:17:00    34  Joni Ståhl               Paloheinä
10:17:30    35  Jasper Turku             Töyrynummi


            Neljännen luokan tytöt 1.8 km V
            ===============================

10:19:30    39  Butsuebsai Sariya        Meri-Rastila
10:20:00    40  Anni Heinonen            Tehtaankatu
10:20:30    41  Siiri Reiniluoto         Suomalainen Yhteiskoulu
10:21:00    42  Sara Tommola             Meri-Rastila
10:21:30    43  Juulia Tala              Paloheinä
10:22:00    44  Sanni Korhonen           Pukinmäki
10:22:30    45  Emma Pallo               Meri-Rastila
10:23:00    46  Ella Aakko               Haaga
10:23:30    47  Emilia Tala              Paloheinä
10:24:00    48  Selmä Ben Miled          Meri-Rastila
10:24:30    49  Tekla Pärssinen          Pukinmäki
10:25:00    50  Elina Toivonen           Herttoniemi
10:25:30    51  Eeva Anttonen            Pukinmäki
10:26:00    52  Farhio Ali               Meri-Rastila
10:26:30    53  Eevi Partanen            Pitäjänmäki
10:27:00    54  Helmi Eloranta           Herttoniemi
10:27:30    55  Liinu Castren            Haaga
10:28:00    56  Kia Poikkijoki           Pukinmäki
10:28:30    57  Elina Mettälä            Paloheinä
10:29:00    58  Alina Onno               Meri-Rastila


            Kolmannen luokan pojat 1.8 km V
            ===============================

10:31:00    62  Hassan Ali               Meri-Rastila
10:31:30    63  Pyry Paananen            Paloheinä
10:32:00    64  Severi Autio             Pakila
10:32:30    65  Samir Mohamed            Meri-Rastila
10:33:00    66  Wäinö Majamaa            Pakila
10:33:30    67  Onni Jonasson            Meri-Rastila
10:34:00    68  Felix Ylönen             Herttoniemi
10:34:30    69  Aleksi Anttila           Meri-Rastila
10:35:00    70  Ville Hartikainen        Pukinmäki
10:35:30    71  Timi Salonen             Meri-Rastila
10:36:00    72  Aaro Tikkanen            Pakila
10:36:30    73  Aaro Vuorinen            Paloheinä
10:37:00    74  Johannes Hyyti           Meri-Rastila
10:37:30    75  Akseli Lillberg          Pakila
10:38:00    76  Pauli Juslen             Haaga
10:38:30    77  Andero Meitern           Pukinmäki
10:39:00    78  Ridwan Mohamed           Meri-Rastila
10:39:30    79  Elias Räikkönen          Herttoniemi
10:40:00    80  Kimi Nguyen              Meri-Rastila
10:40:30    81  Elias Rantala            Paloheinä
10:41:00    82  Artur Hartwich           Meri-Rastila
10:41:30    83  Maxi Ylönen              Herttoniemi
10:42:00    84  Jimi Ylinen              Haaga
10:42:30    85  Verneri Lepänaho         Herttoniemi
10:43:00    86  Mihal Demidov            Meri-Rastila
10:43:30    87  Aariz Farooq             Pukinmäki
10:44:00    88  Martin Kangur            Meri-Rastila
10:44:30    89  Dominic Johansson        Pukinmäki
10:45:00    90  Abdulaa Al-Mawla         Meri-Rastila
10:45:30    91  Niilo Huhanantti         Pakila
10:46:00    92  Mikko Lemponen           Haaga
10:46:30    93  Aaro Niemi               Meri-Rastila
10:47:00    94  Julius Pajari            Paloheinä
10:47:30    95  Omar Mahmood             Meri-Rastila
10:48:00    96  Toni Riipi               Töyrynummi
10:48:30    97  Oskari Ogola             Meri-Rastila
10:49:00    98  Pasi Heikkinen           Pukinmäki
10:49:30    99  Roope Pekkala            Pakila
10:50:00   100  Maximilian Cherikov      Suomalais-venäläinen koulu
10:50:30   101  Juho Vainio              Pakila
10:51:00   102  Hussein Ali              Meri-Rastila
10:51:30   103  Leo Korpiala             Paloheinä
10:52:00   104  Muslim Al-Tamini         Meri-Rastila
10:52:30   105  Miko Pihkala             Pakila
10:53:00   106  Aaro Kolkki              Paloheinä
10:53:30   107  Amrit Bhandari           Meri-Rastila
10:54:00   108  Jaakko Juslen            Haaga
10:54:30   109  Eero Winter              Paloheinä
10:55:00   110  Markus Sermat            Meri-Rastila
10:55:30   111  Anton Paakkala           Suomalais-venäläinen koulu
10:56:00   112  Muamal Mohamed           Meri-Rastila
10:56:30   113  Rasmus Harjumaaskola     Töyrynummi
10:57:00   114  Mikko Rontu              Meri-Rastila
10:57:30   115  Julius Holmberg          Pukinmäki


            Kolmannen luokan tytöt 1.8 km V
            ===============================

10:59:30   119  Utu Jaskanen             Herttoniemi
11:00:00   120  Nea Iivonen              Meri-Rastila
11:00:30   121  Saara Teräsvirta         Herttoniemi
11:01:00   122  Sofia Alamir             Meri-Rastila
11:01:30   123  Melinda Kaislaranta      Töyrynummi
11:02:00   124  Patricia Räisänen        Paloheinä
11:02:30   125  Alisa Nerman             Suomalais-venäläinen koulu
11:03:00   126  Rosa Majava              Paloheinä
11:03:30   127  Milla Nousiainen         Töyrynummi
11:04:00   128  Amiira Egeh              Meri-Rastila
11:04:30   129  Emma Lilja               Haaga
11:05:00   130  Venla Turakainen         Suomalais-venäläinen koulu
11:05:30   131  Sanni Valtanen           Paloheinä
11:06:00   132  Erica Sinkkonen          Pukinmäki
11:06:30   133  Emmi Tiainen             Töyrynummi
11:07:00   134  Warda Ahmed              Meri-Rastila
11:07:30   135  Ella Sytelä              Meilahti
11:08:00   136  Emma Rosenberg           Töyrynummi
11:08:30   137  Pinja Pylkäs             Haaga
11:09:00   138  Mona Korelin             Paloheinä
11:09:30   139  Amira Mukengedi          Meri-Rastila
11:10:00   140  Micaela Hänninen         Haaga
11:10:30   141  Marianne Keto            Suomalais-venäläinen koulu
11:11:00   142  Lilli Packalén           Pakila
11:11:30   143  Emma Hänninen            Tehtaankatu
11:12:00   144  Helmi Soininen           Töyrynummi
11:12:30   145  Delia Laneve             Paloheinä
11:13:00   146  Malaika Ahmed            Meri-Rastila
11:13:30   147  Lili Järvi               Herttoniemi
11:14:00   148  Lilli Lauri              Töyrynummi
11:14:30   149  Emma Hakala              Haaga
11:15:00   150  Noora Korhonen           Töyrynummi
11:15:30   151  Laura Virtanen           Herttoniemi
11:16:00   152  Cecilia Serovuo          Tehtaankatu


            Kuudennen luokan pojat 3.6 km V
            ===============================

11:18:00   156  Artem Nordman            Paloheinä
11:18:30   157  Arttu Tikkanen           Pakila
11:19:00   158  Juho Jauhiainen          Paloheinä
11:19:30   159  Asad Mahmood             Meri-Rastila
11:20:00   160  Väinö Tapper             Arabianranta
11:20:30   161  Jesse Koskinen           Haaga
11:21:00   162  Veikka Lintula           Sakarinmäki
11:21:30   163  Aapeli Hämäläinen        Suomalais-venäläinen koulu
11:22:00   164  Luca Ohinmaa             Meri-Rastila
11:22:30   165  Pyry Räisänen            Pakila
11:23:00   166  Ville Mäenpää            Paloheinä
11:23:30   167  Rasmus Pekkala           Pakila
11:24:00   168  Rene Tuomi               Meri-Rastila


            Kuudennen luokan tytöt 3.6 km V
            ===============================

11:26:00   172  Venla Pihlajaluoto       Tehtaankatu
11:26:30   173  Tuuli Autio              Meri-Rastila
11:27:00   174  Kira Koski               Paloheinä
11:27:30   175  Anni-Leena Koivumies     Meri-Rastila
11:28:00   176  Emma Kauppinen           Paloheinä
11:28:30   177  Siiri Suomela            Meri-Rastila
11:29:00   178  Tuuli Särkkä             Paloheinä
11:29:30   179  Zahra Al-Tamimi          Meri-Rastila
11:30:00   180  Ahlam Egeh               Meri-Rastila


            Viidennen luokan pojat 3.6 km V
            ===============================

11:32:00   184  Daniel Heikkinen         Haaga
11:32:30   185  Lauri Rintala            Paloheinä
11:33:00   186  Miko Antikainen          Haaga
11:33:30   187  Vilho Ääri               Pakila
11:34:00   188  Taavi Paananen           Paloheinä
11:34:30   189  Toivo Wiikari            Pakila
11:35:00   190  Andrei Morozov           Meri-Rastila
11:35:30   191  Eero Pohjola             Paloheinä
11:36:00   192  Antonio Alvarez          Pukinmäki
11:36:30   193  Pyry Lysmä               Paloheinä
11:37:00   194  Pyry Reuna               Pakila
11:37:30   195  Aleksis Hanhisalo        Paloheinä
11:38:00   196  Khalid Omar              Meri-Rastila
11:38:30   197  Otso Lattu               Paloheinä
11:39:00   198  Lauri Malmberg           Suomalainen Yhteiskoulu
11:39:30   199  Topi Havo                Paloheinä
11:40:00   200  Toomas Tolner            Meri-Rastila
11:40:30   201  Eemeli Salmelin          Paloheinä
11:41:00   202  Remy Ylinen              Haaga
11:41:30   203  Otto Söderman            Pakila
11:42:00   204  Benjamin Heikkinen       Haaga
11:42:30   205  Markus Hakala            Paloheinä
11:43:00   206  Dijari Kadr              Meri-Rastila
11:43:30   207  Henri Risikko            Pukinmäki
11:44:00   208  Erik Backman             Tehtaankatu
11:44:30   209  Onni Karvinen            Paloheinä
11:45:00   210  Rafael Lehtonen          Pakila
11:45:30   211  Pietari Heikka           Pukinmäki
11:46:00   212  Henri Ilves              Sakarinmäki
11:46:30   213  Elias Jokinen            Paloheinä


            Viidennen luokan tytöt 3.6 km V
            ===============================

11:48:30   217  Elina Saarikoski         Pukinmäki
11:49:00   218  Henna Laakkonen          Pakila
11:49:30   219  Maria Saari              Suomalais-venäläinen koulu
11:50:00   220  Kanerva Luoto            Pakila
11:50:30   221  Fatima Tirig-Abdulkhadir Pukinmäki
11:51:00   222  Linda Bennert            Pakila
11:51:30   223  Cene Bouzaiane           Meri-Rastila
11:52:00   224  Vilma Sytelä             Meilahti
11:52:30   225  Noona Rantanen           Haaga
11:53:00   226  Ida Hallikainen          Pukinmäki
11:53:30   227  Helmi Vapola             Puistolanraitti
11:54:00   228  Laura Lempiäinen         Tehtaankatu
11:54:30   229  Tuisku Grundström        Haaga
11:55:00   230  Maria Roininen           Paloheinä
11:55:30   231  Meeri Sihvonen           Haaga
11:56:00   232  Adele Järvinen           Pakila
11:56:30   233  Essi Korhonen            Meri-Rastila
11:57:00   234  Vilma Nokelainen         Haaga
11:57:30   235  Joanna Jalonen           Pakila

             * * * Pakilan Veto - urheilutoimintaa vuodesta 1934 * * *